Велике видавництво для великої країни!

Телефонуйте нам прямо зараз!
0800-50-10-26 (безкоштовно)
050-305-05-41  Ще контакти


У вашому кошику:
0 Товарів
0.00 грн.

Новорічні традиції прикраси будинку

Зустріч нового року - давня традиція, яка існує у всіх народів світу. І хоча звичаї проведення свята, та й сама його календарна дата в тих чи інших країнах різні, є щось, що ріднить їх: неодмінною, а іноді і головним в прикрасі свята є рослини.

   У Японії, наприклад, де композиції з квітів і гілок можна побачити в кімнатах і в звичайні дні, у новорічну ніч біля входу в будинок ставлять особливу ікебану, що складається з гілок сосни, троянди, листя бамбука, квітів сливи і японського абрикосу, тобто з рослин, що виражають побажання вічної молодості і довгого життя.

У багатьох країнах Європи та Північної Америки будинки прикрашають гілками гостролистого падуба з яскраво-червоними плодами, а в скандинавських країнах головним героєм новорічного свята вибрана омела - трав'яна рослина, що утворить своєрідні "мітли" на верхівках дерев. Її гілочки зазвичай покривають червоною і срібною фарбою, підвішують до них стилізовані зображення двох сердець і прикрашають стрічками.

Звичай прикрашати свої будинки новорічною ялинкою бере свій початок з тих часів, коли давні германці, зустрічаючи "перелом зими" (день зимового сонцестояння - 22 грудня), приносили в оселі гілки хвойних дерев як символ природи, що прокидається і вічного життя. І досі для багатьох з нас Новий рік пов'язаний з запахом новорічної ялинки, мерехтінням запалених гірлянд і ялинкових прикрас. Завжди хочеться зробити це свято особливо красивим, але зовсім не обов'язково приносить для цього в будинок ціле дерево. адже існує багато інших можливостей. З різноманіття "новорічних" рослин кожен може вибрати ті, що найбільше підходять до інтер'єру квартири і опинилися під рукою. З них можна скласти своєрідні новорічні композиції - настільні, підвісні або настінні. Вибір за Вами.

Дуже урочисто і святково виглядають свічки в обрамленні соснових шишок. Їх можна поставити на столі в звичайних свічниках і провести новорічну ніч не при світлі електрики, а при свічках. Але все це тільки поради, здатні привести дію механізми новорічної метушні.

Якщо ви вирішили підійти до цього питання з усією серйозністю, то в цьому вам допоможе наша книга серії: Дитяча майстерня.Зимові подарунки спеціально присвячена новорічним композиціям. Їх різноманіття задовольнить будь-який смак і потреби, враховуючи ваші можливості.

Read 1264 times Last modified on Середа, 03 грудня 2014 12:05

Leave a comment

Особистий кабінет