Велике видавництво для великої країни!

Телефонуйте нам прямо зараз!
0800-50-10-26 (безкоштовно)
050-305-05-41  Ще контакти


У вашому кошику:
0 Товарів
0.00 грн.

Перший день у школі

   Це не перше звернення вашої дитини до навчання, але на цей раз воно зовсім особливе: дитина проникає в світ дорослих! Підіть разом з ним, йому необхідна підтримка, і, якщо вчитель дозволить, пройдіть разом з ним в клас. Увечері цього ж дня повісьте на стіні в його кімнаті розклад занять, це кращий спосіб не забути фізкультурну форму або необхідну на завтра книгу. Познайомтеся з іншими батьками, але зачекайте кілька днів, перш ніж підійти до вчителя. Обов'язково підіть на батьківські збори, організоване вчителем для інформації, воно дуже важливо, щоб організувати навчання вашої дитини на протязі року.

Матеріал. Ретельно підготуйте все, що потрібно дитині для школи. Книги іноді надаються безкоштовно, але канцелярські товари - зошити, олівці, гумки, ручки та ін. - ви повинні купити самі. Краще зупиніться на класичних і солідних речах, а не на всяких фантастичних і неймовірних нововведення, які пропонуються в магазинах. Вони дорого коштують, швидко виходять з моди і за часту не практичні.

Необхідний ранець. Він повинен бути м'яким і міцним, з лямками, щоб носити його за спиною. Дитині буде не так важко. Яскравий колір ранця, а так само всілякі блискітки і відбивачі на ньому - не стільки прояв моди або поганого смаку, скільки важливий елемент безпеки дитини на дорозі. Ранець повинен бути досить містким, але не занадто великим, відповідати зростанню дитини.

Розподіл часу дитини. Після гнучкості дитячого саду або дитячої групи початкова школа часто викликає затруднення. Перші дні вимагають від дитини адаптації і вчитель це розуміє. Він дозволяє маленьким учням рухатися в класі і поза класом, чергуючи відпочинок і зосереджену роботу, і пропонуючи час від часу робити фізичні вправи.

Як правило, день складається з двох перерв, розділених великою перервы, куди входить сніданок. Точне дотримання розклад обов'язково. Зміни в 15 хвилин поділяють всі заняття. Не забудьте покласти дитині в сумку не великий пакет зі сніданком для маленьких перерв. 

Read 1338 times Last modified on Четвер, 22 січня 2015 10:38

Leave a comment

Особистий кабінет