Велике видавництво для великої країни!

050-305-05-41 (Дзвінки Viber)  Ще контакти


У вашому кошику:
0 Товарів
0.00 грн.

Копия Укротить домашнее задание: парочку советов для родителей

Замість епіграфа:

- Дімочка, ти уроки зробив?

- Ні.

- А чому тоді вже ліг спати?

- Менше знаєш - міцніше спиш.

«Мамо, я піду гуляти» - зазвичай подібна заява від дитини, дійсно, відразу ж провокує одне питання «А ти зробив уроки?». Далі йдуть різні варіанти відповідей від: «нам нічого не задавали» до «я трошки погуляю і потім».

Але як зробити, щоб словосполучення «домашня робота" не змушувало дітей та їх батьків нервувати і турбуватися? Як домогтися, щоб дитина сама без згадки сідав за уроки, і до вашого приходу, вас як на блюдечку очікували готові домашні завдання?

Як стверджують фахівці - привчити до такого можливо. І для того, щоб це здійснити тримайте, милі батьки, парочку рад.

Для початку поставте себе на місце дитини. От ви повертаєтеся з роботи голодні, втомлені, можливо з відтоптаними ногами в громадському транспорті, заходите додому ... і тут вам кажуть: «А тепер відкривай портфель, діставай свої папірці і сідай зводити звіти. На ваше ж ниття: «пощадите окаянні, хоч кофейку для перепочинку» - ви чуєте у відповідь: «Зроби справу, а потім гуляй сміло».

Не дуже весело - погодьтеся. Теж саме і з школярами. Немає нічого поганого, якщо ваше чадо трохи відпочине, пограє годину-другу, поїсть, поп'є, а потім вже з відновленими силами почне гризти граніт науки. Тому порада номер раз - "давайте перепочинок".

Правда, з цього випливає рада номер два - «пам'ятайте про біоритми». Встановлено, що найкращий час для виконання домашнього завдання з чотирьох до семи вечора. Далі активність мозку знижується, і займатися розумовою працею вже буде складніше.

Порада номер три: «звичка справа хороша». Якщо виконувати уроки кожен день у встановлений час, то приступати до них буде не так складно. Тому «час уроків» слід закріпити в розкладі школяра. Тільки не перестарайтеся і не перетворите життя дитини у військовий регламент. До всього можна підходити творчо. Якщо з домашніми уроками у дітей буде асоціюватися якась невелика традиція, то вони охочіше будуть братися за їх виконання.

Цікавтеся завданнями, обговорюйте можливі рішення задач. Для того, щоб вам було легше «розібратися в темі» (адже, якщо зізнатися чесно, ох, як багато забуто зі шкільних років) існують спеціальні видання ГДЗ (готові домашні завдання). Вони допоможуть вам і школяру розібратися, якщо щось незрозуміло. До того ж може вийти якась гра. Наприклад, ваш Сашенька або Машенька вирішують завдання з алгебри, а ви потім звіряє це з тим рішенням, яке пропонується в книзі. Це як головоломки з відповідями на останній сторінці, тільки ще корисніше.

Зручне робоче місце, відсутність відволікаючих чинників, індивідуальна схема підготовки - це все може допомогти «знеболити» виконання завдань.

Але найголовніше, не забувайте цікавитися не тільки уроками, а й життям вашої дитини, щоб він розумів, що Вам, насамперед, важливий він сам, а не його готові домашні завдання.

Read 462 times Last modified on Вівторок, 31 березня 2015 12:38
Особистий кабінет

Замовити дзвінок

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully