Велике видавництво для великої країни!

050-305-05-41 (Дзвінки Viber)  Ще контакти


У вашому кошику:
0 Товарів
0.00 грн.

Початкова школа. Тренажер з читання

Характеристики
Мова: українська
Тип: книга
Автор: Третяк О.В.
Рік випуску: 2018
ISBN: 978-966-939-003-5
Обкладинка: м'яка
Кількість сторінок: 64
Розміри,см: 23х16,5
Вага: 0.104 Kg

   Тренажер який Ви тримаєте в руках, призначений для допомоги дитини в оволодінні навичок читання українською мовою. По перше, малюк повинен навчитися розпізнавати голосні і приголосні звуки, потім створювати з них склади і нарешті, читати слова. Оволодіння технікою правильного читання досить складний процес, тому наберіться терпіння. Не можна висловлювати невдоволення і підвищувати голос на дитину. Не буває вчення без помилок. Запам'ятайте: чим Ви будете терплячі, тим швидше досягне успіхів маленький учень.

   Тренажер сформований за принципом поступового ускладнення складів і слів, а значить не слід порушувати послідовність вправ. І головне - постарайтеся не сильно навантажувати малюка. Тривалість заняття не повинна перевищувати 20-25 хвилин, а вправи повинні викликати задоволення. Спостерігайте за настроєм і фізичним станом дитини, не допускайте перевтоми.

    І ще важлива рекомендація: Не кличте в процесі заняття букви алфавіту, вимовляєте тільки звуки - тоді дитині буде легше з'єднати звуки разом і зв'язати їх у склади.

Погортати книгу:

 

Ціна: 50.00 грн.
Відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Особистий кабінет

Замовити дзвінок

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully