Велике видавництво для великої країни!

050-305-05-41 (Дзвінки Viber)  Ще контакти


У вашому кошику:
0 Товарів
0.00 грн.

 

    Ваша дитина тільки починає вивчати англійську? Допомогти їй отримати багатий словниковий запас набагато легше, ніж вам здається.
    Якщо ви вивчали англійську мову в початковій школі, то, напевно, пам'ятаєте, як нудно було заучувати напам'ять величезні списки слів. Доводилося багато разів повторювати слово і його переклад, промовляти, читати заданий список в зворотному порядку і так по колу ... Яким же був результат такого зубріння? У кращому випадку ви запам'ятовували частину слів зі списку, відповідали на уроці і тут же забували. У гіршому - не запам'ятовували взагалі нічого і отримували "двійку", а потім - наганяй від батьків.

 

Скоро Україна буде святкувати День вишиванки. Це відносно нове свято (було засновано в 2007 році студентами Чернівецького національного університету) і в останні роки свято стає все популярнішим. Особливо його святкувати полюбила молодь, яка все більше почала захоплюватися традиціями свого народу і вбиратися в вишиті древніми візерунками сорочки.

«Свято мертвих» пройшов довгий шлях через океани і континенти, крізь товщу століть і легенд, поки нарешті прилетів до нас, і з видом грізного пугача опустився на пострадянські простори. Філін дивиться на нас з ветхого дерева, хитро примруживши око. В одній лапі він тримає жменьку цукерок, а в іншій - світиться голову гарбуза. Це «ліхтарик Джека» - символ неприкаяної душі, відкинутої і раєм, і пеклом. Насправді, містичний ліхтарик існував ще задовго до появи легенди про пройдисвітові Джека.

   
Історія про світильнику Джека стане відмінною казкою-страшилкою для вашої дитини напередодні Хеллоуїна. Вона також виявиться цікава дорослому, бажаючому розширити свій кругозір і поглибити розуміння речей. Ну що, ви готові до подорожі в царство мертвих?

При виході євреїв з Єгипту янгол, який знищував єгипетських немовлят-первістків, побачивши кров великоднього жертовного ягняти на дверях єврейських домів, проходив повз них, не чипаючи немовлят єврейських родин.

Великдень відноситься до тих свят, дата яких міняється кожного року, визначеної немає. Зазвичай він відзначається не раніше 4 квітня та не пізніше 8 травня.  У перекладі з давньоєврейської мови «Пасха»  -  «Проходження повз, позбавлення».  Інші назви цього свята: Світле Воскресіння, Христов день. За переконанням православних віруючих, Великдень пов'язаний з воскресінням Ісуса Христа, а отже, символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою. Христове Воскресіння стало своєрідним свідченням того, що Ісус Христос – це істинний Спаситель, оскільки він переміг смерть, воскреснувши. І цим він дав надію всім віруючим людям, власне, зробив людей переможцями смерті , адже, відповідно до заповідей Святого Письма, кожна людина протягом праведного свого земного життя може заслужити право на власне безсмертя.

     Щороку 1 червня відзначають велике свято - Міжнародний день захисту дітей. Усюди чути музику, дитячий сміх, дітям дарують подарунки. Це свято - радісне і в той же час сумний. Прекрастно, що наші діти щасливі, але в той же час сумно, що дуже багато діток потрібна допомога від дорослої жорстокості.

Ейнштейн, Альберт (1879–1955)

Знаменитий фізик-теоретик, один із засновників сучасної фізики, творець часткової та загальної теорії відносності, квантової статистики Бозе-Ейнштейна. Автор основних праць з квантової теорії світла та статистичної фізики. Працював у галузі космології та єдиної теорії поля, виступав проти застосування ядерної зброї. Ейнштейн є одним із ініціаторів створення держави Ізраїль. За праці в галузі теоретичної фізики в 1921 р. отримав Нобелівську премію.

   Щорічно, наприкінці квітня по всьому світу відзначається День книги.
   Офіційно свято називається як (World Book and Copyright Day). Він був заснований в 1995 році ЮНЕСКО. За традицією цього дня відзначається 23 квітня. Причому, дата вибрана не випадково.

   Це не перше звернення вашої дитини до навчання, але на цей раз воно зовсім особливе: дитина проникає в світ дорослих! Підіть разом з ним, йому необхідна підтримка, і, якщо вчитель дозволить, пройдіть разом з ним в клас. Увечері цього ж дня повісьте на стіні в його кімнаті розклад занять, це кращий спосіб не забути фізкультурну форму або необхідну на завтра книгу. Познайомтеся з іншими батьками, але зачекайте кілька днів, перш ніж підійти до вчителя. Обов'язково підіть на батьківські збори, організоване вчителем для інформації, воно дуже важливо, щоб організувати навчання вашої дитини на протязі року.

Зустріч нового року - давня традиція, яка існує у всіх народів світу. І хоча звичаї проведення свята, та й сама його календарна дата в тих чи інших країнах різні, є щось, що ріднить їх: неодмінною, а іноді і головним в прикрасі свята є рослини.

Замість епіграфа:

- Дімочка, ти уроки зробив?

- Ні.

- А чому тоді вже ліг спати?

- Менше знаєш - міцніше спиш.

«Мамо, я піду гуляти» - зазвичай подібна заява від дитини, дійсно, відразу ж провокує одне питання «А ти зробив уроки?». Далі йдуть різні варіанти відповідей від: «нам нічого не задавали» до «я трошки погуляю і потім».

Сторінка 1 з 2
Особистий кабінет

Замовити дзвінок

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully